Amerika

Eğitim sistemi ülkemize benzeyen ve mezun olduktan sonra öğrencilere sunduğu sayısız fırsatla Amerika her yıl yüzlerce Türk öğrenciyi ülkesine kabul etmektedir. 50 eyalette toplam 4500 üniversite, 1500 community college (2 yıllık üniversite) vardır. Devlet ve özel olarak ikiye ayrılan üniversitelerin fiyatları birbirleriyle yarışmaktadır fakat verilen burslarla öğrenciler Amerikan üniversitelerine başvuru sağlamaya devam etmektedir.

 4 yıllık üniversitelerden bazıları öğrencilerden SAT skoru görmek isterler. Bu sınav ülkemizde ki üniversite sınavlarına benzemektedir fakat o kadar da zor değildir. Bu sınava girip şansını denemek isteyen öğrencilerimize educationishere olarak yardımcı oluyoruz. Hem lisans hem de yüksek lisans için hazırlanması gereken belgeler, girilmesi gereken sınavlar, yapılacak burs başvuruları ve vize işlemleri de tarafımızca yürütülüyor olacaktır.

 2 yıllık üniversiteler herhangi bir sınava girmeksizin sadece İngilizce bildiğinizi kanıtladığınız takdirde sizi bünyesine kabul etmektedir. Fiyatlar çok daha uygun ve giriş koşulları rahattır. Öğrenci ister 2 yıllık eğitimini tamamladıktan sonra herhangi bir sınava girmeksizin 4 yıllık üniversitelerden birine geçiş yapsın, isterse mezun olduktan sonra doğrudan çalışmaya başlasın, her iki durumda da bir sorun çıkmayacaktır.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; St. Cloud State University, George Mason University, The University of North Illinois, Portland Community College, Santa Monica Community College.
 

**Bu okullara burslu bir şekilde başvurmak için bizleri arayabilirsiniz.

Education Is Here|Yurt Dışı Eğitim

Cihangir Mahallesi Pürtelaş Sokak no 37 Daire 4 Beyoğlu İstanbul

 

Tel: +90 538-344-3665

 

  • Instagram

© 2020 by Education Is Here. Created by Eren Yalçın