İngiltere

Eğitimin merkezi ve kalbi olarak görülen İngiltere’ye her yıl lisans ve yüksek lisans eğitimlerine binlerce öğrenci gitmektedir. Türk öğrencileri için cazip ülkelerden biri olan İngiltere verdiği diplomalarla öğrencinin hayatı boyunca iş bulma ve iyi bir maaş alma gibi hayallerini gerçekleştirir. Ülkede lisans 3, yüksek lisans 1 yıl sürmektedir. Eğitim alırken yasal çalışma izni, mezun olduktan sonra da ülkede kalma ve çalışma izni mevcuttur.

Lisans eğitimlerine girişte İngilizce bilmek zorunludur. Giriş koşulları ağır olan üniversitelerden birine kabul alındığı takdirde öğrenci 1 yıl bölüm hazırlığı eğitiminden geçer. IB Diploma sahibi öğrenciler istedikleri okula doğrudan giriş yapabilirler. Fiyatlar yıllık 10 bin pound dan başlar. Okul ve burs başvuruları ücretsiz olarak educationishere tarafından yapılmaktadır.

 Yüksek lisans eğitimlerinde öğrenci IELTS sunmak zorundadır. Giriş koşullarına göre üniversiteler öğrencinin lisans hayatında ki ders ortalamalarına bakarak kabul/ret verirler. Hazırlanması gereken evraklar ve burs başvuruları yine tarafımızca yapılmaktadır.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; Kings College, University of Bath, University of Exeter, University of Southampton, City University London, Kingston University, Coventry University, University of Edinburgh, LSE, Queen Marry University, Oxford Brookes University.
 

**Bu okullara burslu bir şekilde başvurmak için bizleri arayabilirsiniz.

Education Is Here|Yurt Dışı Eğitim

Cihangir Mahallesi Pürtelaş Sokak no 37 Daire 4 Beyoğlu İstanbul

 

Tel: +90 538-344-3665

 

  • Instagram

© 2020 by Education Is Here. Created by Eren Yalçın