Yurtdışı Dil Okulları

Dünyanın dili olan İngilizceyi konuşmak artık hiç zor değil. Ülkemizde yapılan yanlış öğretme teknikleri ve sıkıcı dersler siz öğrencilerimizde travma yaratmakta… Bu sebeple İngilizce öğrenme yetilerimiz sınırlanıyor. Fakat biz bunları ortadan kaldırıyoruz. Seni yurtdışında kesene ve planlarına uygun bir ülkeye gönderiyoruz. İngilizceyi ana dil gibi öğrenmen için elimizden geleni yapıyoruz. İşte dil eğitimi alacağın o harika ülkeler;

Kanada

Soğuk diyarlar ülkesi olarak bilinen, ana dili İngilizce olan Kanada’da insanlar yardımsever, nazik ve sıcakkanlıdır. Bu nedenle öğrencilerimiz gittiği zaman kaliteli insanlarla tanışıp kaynaşma ve eğitim alırken gündelik hayatında rahatça pratik yapabilir. Amerikan doları ve İngiliz sterlinine karşın Kanada doları TL ye yakın olması bakımından öğrencilerimiz daha uygun fiyatlarda kurslar bulabileceklerdir.
 

Suç oranlarının düşük olması, kaliteli eğitimlerin uygun fiyata sunulması, yüzlerce kültürden insanın bulunması, dil eğitiminin ardından Türkiye’ye dönmeden vize uzatım şansının olması, temiz ve aksansız bir İngilizce eğitimi verilmesi Kanada için ön plana çıkan avantajlardır.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; ILAC, EC, ILSC, KAPLAN, CLLC, HANSA, LSI.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

İrlanda

Etkileyici doğası ve samimi insanıyla İrlanda, tam da Türk öğrencilerin eğitim almak isteyecekleri ve eğitim alırken de yasal yollardan çalışabilecekleri bir ülkedir. 6 ay ve üzeri dil okulu kaydı yaptıran öğrencilerimiz ülkede yasal çalışma iznine sahip olmaktadırlar. Genelde İtalya, Polonya, Brezilya ve Rusya gibi ülkelerden öğrenci alan İrlanda son yıllarda Türk öğrencileri için de doğru adres olmuştur.
 

Google, Microsoft ve Facebook gibi devlerin merkezlerinin Dublin’e taşınmış olması, orada eğitim alırken çalışmak isteyen öğrencilerimiz için kapılarını açmakta ve iyi fırsatlar sunmaktadır.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; ATLAS, CES, EC, KAPLAN, HORNER, EMERALD, UCD.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

İngiltere

İngilizcenin doğduğu ülke olan İngiltere’ye yılda dünyanın birçok ülkesinden 500 bin civarında öğrenci gitmektedir. Tarihi değerleri, başkenti, üniversiteleri, doğası, parkları ve kültürüyle İngiltere öğrencilerimizin de dikkatini çekmektedir.
 

İngiltere’nin her şehri öğrenciye farklı bir deneyim yaşatacaktır. Londra dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak 24 saat uyumamakta, Oxford ve Cambridge üniversiteleriyle insanları büyülemekte, Brighton ve Bournemouth ise özellikle yaz aylarında eğlenceli plajlarıyla öne çıkmaktadır.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; KAPLAN, EC, STGILES, OHC, Oxford International, NCG, ELC, KAE, LSI, Stafford House, TWIN, Eurocentres.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

Amerika

Amerikan rüyasına sahip öğrencilerimize okulları tanıtıp nasıl fırsatlar olduğunu anlatmak isteriz. Özgürlükler ülkesi olan Amerika’da New York, Boston Los Angeles, San Diego, Miami ve San Fransisco başta olmak üzere dil okulları bulunmaktadır. Her şehrin ayrı bir doğası, ayrı bir hikayesi ve çeşitli insanları vardır. Filmlerde gördüğünüz bu şehirlerden birinde yaşamak, sokaklarını keşfetmek insanları ile tanışmak ve tüm bunları yaparken dilinizi geliştirebilirsiniz.
 

 Dünyanın en iyi 20 üniversitesinden birinde dil eğitimi alma imkanının olması, pek çok aksanı aynı anda tanıyabilmek, sinema ve basketbol gibi dünyaca izlenen sektörlerin başını çekmesi, dil eğitimi sonrası eğitime devam edebilme şansı ve her alanda akreditasyonlu okulların bulunması Amerika’nın avantajları arasında gösterilebilir.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; KAPLAN, EC, STGILES, OHC, Oxford International, LSI, Eurocentres, LAL, INTO, CEL, TALK.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

Malta

Akdeniz’in içerisinde bir ada devleti olan Malta, ülkemize yakınlığı, düşük fiyatlı kaliteli dil okulları ve harika iklimiyle öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Yaklaşık 200 yıl İngiliz sömürgesinde kalan Malta’da İngilizce ana dil gibi konuşulmaktadır. Yaz döneminde tatil ile İngilizce eğitimini birleştirmek isteyen öğrencilerin ilk adresi Malta olmaktadır.
 

Vize alması kolay, diğer ülkelere kıyasla ucuz, ülkemize yakın ve eğitim alırken çalışma izinleri sunuyor olması Malta’yı avantajlı bir konumda kılar.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; EC, Eurocentres, LAL, Magister Academy, LSC, ATLAS.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

Avustralya

Uzaklarda ki o güzel ülke Avustralya… Size dünyanın diğer yarım küresine gitmek için işte büyük bir fırsat. Her yıl 1000’in üzerinde Türk öğrenci Avustralya’da eğitim alıyor. Sadece duyduklarımızla bildiğimiz aborjin kabileleri, yağmur ormanları, mimarisi, egzotik canlıları ve okyanuslar içerisinde olması Avustralya için merak uyandırıyor.
 

 Yasal çalışma izni verilmesi, eğitim ardından da ülkede kalınabiliyor olması, eşsiz doğası ve şehirleri, kaliteli dil eğitimi veren okullarıyla Avustralya öğrencilerimiz için doğru adreslerden biri.
 

Eğitim alabileceğiniz başlıca okullar; KAPLAN, EC, ILSC, OHC, LSI, Macquarie University.
 

**Bu okulların indirimli ve Türk öğrencilere özel fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

 

Education Is Here|Yurt Dışı Eğitim

Cihangir Mahallesi Pürtelaş Sokak no 37 Daire 4 Beyoğlu İstanbul

 

Tel: +90 538-344-3665

 

  • Instagram

© 2020 by Education Is Here. Created by Eren Yalçın